- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Balení PCN
Mult Dev Pkg/Status Chgs 5/Feb/2021.pdfNávrh/specifikace PCN
SMAJYYY 29/Aug/2018.pdfDatasheets
SMAJ5.0(A) - SMAJ188(A).pdfChcete lepší cenu?
Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.
| Množství | Jednotková cena | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $0.14 | $0.14 |
| 200+ | $0.054 | $10.80 |
| 500+ | $0.052 | $26.00 |
| 1000+ | $0.051 | $51.00 |
Technické specifikace SMAJ28A R3G
Technické specifikace Taiwan Semiconductor Corporation - SMAJ28A R3G, atributy, parametry a části s podobnými specifikacemi jako Taiwan Semiconductor Corporation - SMAJ28A R3G
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Výrobce | Taiwan Semiconductor |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | 28V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 45.4V |
| Napětí - porucha (Min) | 31.1V |
| Jednosměrné kanály | 1 |
| Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | DO-214AC (SMA) |
| Série | SMAJ |
| Ochrana napájecího vedení | No |
| Atribut produktu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Napájení - špičkový impuls | 400W |
| Paket / krabice | DO-214AC, SMA |
| Balík | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 8.8A |
| Kapacitní @ Frekvence | - |
| Číslo základního produktu | SMAJ28 |
| Aplikace | General Purpose |
| ATRIBUT | POPIS |
|---|---|
| Stav RoHs | Komf |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Dosáhnout stavu | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
Tři části napravo mají podobné specifikace jako Taiwan Semiconductor Corporation SMAJ28A R3G.
| Atribut produktu | ||||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | SMAJ28A-AT/TR13 | SMAJ28A M2G | SMAJ28A-M3/5A | SMAJ28A-13 |
| Výrobce | YAGEO | TSC (Taiwan Semiconductor) | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Diodes Incorporated |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | - | - | - | - |
| Ochrana napájecího vedení | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Provozní teplota | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Kapacitní @ Frekvence | - | - | - | - |
| Jednosměrné kanály | - | - | - | - |
| Dodavatel zařízení Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Číslo základního produktu | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Napětí - porucha (Min) | - | - | - | - |
| Napětí - Reverse Standoff (typ) | - | - | - | - |
| Aplikace | - | - | - | - |
| Typ montáže | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / krabice | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Série | - | - | - | - |
| Balík | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Napájení - špičkový impuls | - | - | - | - |
Stáhněte si datové listy SMAJ28A R3G PDF a dokumentaci Taiwan Semiconductor Corporation pro SMAJ28A R3G - Taiwan Semiconductor Corporation.
SMAJ28A-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SMAJ28A-F1-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdTVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214ACVaše e -mailová adresa nebude zveřejněna.
| Společné země Logistický čas | ||
|---|---|---|
| Kraj | Země | Logistický čas (den) |
| Amerika | Spojené státy | 5 |
| Brazílie | 7 | |
| Evropa | Německo | 5 |
| Spojené království | 4 | |
| Itálie | 5 | |
| Oceánie | Austrálie | 6 |
| Nový Zéland | 5 | |
| Asie | Indie | 4 |
| Japonsko | 4 | |
| Střední východ | Izrael | 6 |
| Odkaz na odeslání DHL & FedEx Reference | |
|---|---|
| Poplatky za zásilka (kg) | Reference DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1,00 kg | $ 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1,00 kg-2,00 kg | 40,00 USD - 80,00 USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | 50,00 USD - 100,00 USD |













Chcete lepší cenu? Přidat do vozíku a odeslat RFQ Nyní vás okamžitě kontaktujeme.